Willem II Netwerk
maandag 28 mei 2018 - 09:38                      favorieten | nieuwsbrief | RSS RSS

Kalender

HR

Kalender » Programma Eredivisie

Hieronder vind je het complete programma van de Eredivisie, inclusief de uitslagen tot dusver. We hebben uiteraard ook een pagina met de complete stand. Tevens is er een pagina met een overzicht van de volgende speelrondes.

HR
 ADOAZAjaExcFCGFCTFCUFeyHer
ADO Den Haag-0-31-11-20-32-10-32-24-1
AZ2-0-1-20-23-22-03-00-45-0
Ajax0-03-0-3-13-12-11-22-01-0
Excelsior1-21-21-2-2-00-02-20-12-2
FC Groningen0-01-11-24-0-1-02-10-23-3
FC Twente2-30-43-31-31-1-4-01-32-1
FC Utrecht3-31-10-03-11-13-1-1-11-1
Feyenoord3-12-11-45-03-02-13-1-1-0
Heracles Almelo1-10-32-12-22-12-12-22-4-
NAC0-11-30-83-12-11-23-12-16-1
PEC Zwolle2-01-10-11-13-22-01-13-42-1
PSV3-03-23-01-00-04-33-01-03-0
Roda JC2-30-12-42-12-21-11-41-10-3
SC Heerenveen2-01-20-40-11-11-02-22-31-1
Sparta Rotterdam2-10-22-52-32-11-01-30-72-5
VVV Venlo0-20-20-22-31-10-00-11-03-1
Vitesse2-01-23-21-22-05-01-13-10-0
Willem II1-20-21-31-21-13-13-21-53-1
HR
 NACPECPSVRodSCHSpaVVVVitWil
ADO Den Haag0-24-03-33-21-21-01-11-02-1
AZ2-16-02-32-23-12-10-04-33-2
Ajax3-13-03-05-14-14-04-11-23-1
Excelsior0-01-21-21-01-21-10-20-32-1
FC Groningen1-12-03-32-13-34-01-14-20-1
FC Twente1-12-00-23-00-41-11-21-12-2
FC Utrecht2-22-11-72-03-11-01-05-12-0
Feyenoord0-20-01-35-11-13-11-11-05-0
Heracles Almelo2-12-11-22-11-23-23-01-11-0
NAC-0-21-40-13-02-20-11-01-2
PEC Zwolle1-0-0-14-23-22-01-11-20-1
PSV5-14-0-2-02-21-03-02-14-0
Roda JC1-03-22-2-2-10-20-11-31-3
SC Heerenveen1-01-22-01-1-2-12-20-42-0
Sparta Rotterdam2-11-11-21-20-0-3-20-11-0
VVV Venlo0-01-12-51-40-23-0-2-23-3
Vitesse4-10-02-40-31-17-01-1-2-2
Willem II1-12-35-01-01-22-23-02-2-